Přejít k obsahu

Krátce, rychle, aktuálně

Veřejnosti letos opět nabízíme pravidelné Prezentační dny

Finance, krajinotvorba, technika i průzkumy – to je jen malý výčet témat, plánovaných na pravidelné Prezentační dny Stavební správy vysokorychlostních tratí. Naši odborníci připravují prezentace plné aktuálních informací, fotografií, vizuálů, benefitů a plánů. Chceme totiž veřejnost co nejdůkladněji a transparentně informovat o všem, co se týká připravovaných vysokorychlostních tratí.

Prezentační dny se v roce 2024 odehrají vždy každou první středu v měsíci v Informačním centru Správy železnic na Hlavním nádraží v Praze a každou třetí středu v měsíci v Informačním centru Stavební správy vysokorychlostních tratí na nádraží v Ústí nad Labem. Veřejnost zveme na osobní setkání, sledovat Prezentační dny je ale možné také online.

První prezentační den tohoto roku se odehraje ve středu 3. 1. 2024 v Praze. Tématem je mezinárodní spolupráce. V Ústí nad Labem připravujeme první letošní Prezentační den na středu 17. ledna 2024. Budeme se zabývat životním prostředím a krajinotvorbou na trati Praha – Drážďany.

Prezentační dny je možní sledovat také online na https://www.facebook.com/SpravazeleznicVRT